84 639 36 81   sekretariat@sml.zamosc.pl

"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych zlokalizowanych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu.  Czytaj dalej

 

"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego zlokalizowanych na osiedlu Szwedzka-Brzozowa w Zamościu, poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu. Czytaj dalej

 

 

Informacja RODOKliknij tutaj


 

Z OSTATNIEJ CHWILI !

 

Miting Modelarski w Tuszowie Narodowym

W dniach 25-26 lipca 2020 roku dzięki zaproszeniu Aeroklubu im. Bogusława ?Bodka? Mrozka gościliśmy w Tuszowie Narodowym. Jako czteroosobowy zespół modelarzy lotniczych pracowni modelarskiej Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu wzięliśmy udział w Mitingu Modelarskim Modeli Latających na uwięzi klasy F2B. W ciągu dwóch dni, pomimo trudnej termicznie pogody (upały) wykonaliśmy kilkadziesiąt lotów modelami samolotów szkolnych na uwięzi i ćwiczyliśmy procedury udziału w przyszłych zawodach typu Puchar Polski i Mistrzostwa Polski, które planujemy przeprowadzić na nowo wybudowanym torze w Zamościu.  Czytaj dalej

Data dodania 11.08.2020r.


MASECZKI !

Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu informuje, że osoby starsze oraz mieszkańcy znajdujący się w trudnej sytuacji mogą otrzymać bezpłatną maseczkę.
W celu uzgodnienia sposobu przekazania maseczki należy skontaktować się telefonicznie z administracją osiedla:
Orzeszkowej-Oboźna, Kilińskiego tel. 84 638 03 36
Wiejska, Szwedzka-Brzozowa tel. 84 638 03 41
Peowiaków tel. 84 638 03 37

Data dodania 24.04.2020r.


 

Aktualności

Komunikat o zmianie cen i stawek wody i ścieków dla miasta Zamość ! Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zamościu informuje

Czytaj więcej

Przetargi ogłoszone przez Spółdzielnię Mieszkaniową im.W. Łukasińskiego w Zamościu

Czytaj więcej

USTAWA z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem  i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw)

Czytaj więcej

Oferta wynajmu lokali użytkowych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego.
Informacji udziela Dział Członkowsko Lokalowy pok.nr 15, tel 84 638 03 51; e-mail: lokalowy@sml.zamosc.pl

Czytaj więcej

Dzień Kobiet po raz pierwszy obchodzono w kraju słynącym z kapitalizmu, w Stanach Zjednoczonych. Amerykanki zaczęły obchodzić święto w 1909 roku.

Czytaj więcej

Ogłoszenia

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z planami remontowymi naszej Spółdzielni Mieszkaniowej na rok 2020.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z kalendarzem imprez kulturalnych na rok 2020 .
"Mały Informator Seniora" - opracowany przez Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu.

Czytaj więcej

Gospodarka zasobami mieszkaniowymi (różnica między osiągniętymi przychodami, a poniesionymi kosztami) na dzień 31.12.2018 r. po uwzględnieniu wyników z poprzednich lat zamknęła się wynikiem ujemnym w wysokości (-) 592 704,34 zł kształtował się następująco:

Czytaj więcej

Zakład Konserwacji działający w ramach struktury organizacyjnej Spółdzielni Mieszkaniowej świadczy usługi odpłatne na rzecz właścicieli mieszkań oraz innych podmiotów gospodarczych wykonując następujące prace:

Czytaj więcej

"Podniesienie efektywności energetycznej budynków mieszkalnych zlokalizowanych w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu poprzez ich termomodernizację" projekt realizowany przez Spółdzielnię Mieszkaniową im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu.

Czytaj więcej

Spółdzielnia w obiektywie...

 

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z życia naszej Spółdzielni. Poniżej prezentujemy losowe zdjęcia. Więcej zdjęć w galerii w zakładce SM w obiektywie.

Wirtualny spacer

Zapraszamy Państwa na wirtualny spacer uliczkami naszych osiedli. Miłej zabawy!

Idę na spacer

Strefa mieszkańca

   


 Hasło dostępu "Twój czynsz" do pobrania w siedzibie Spółdzielni ul. Wiejska 17, pokój nr 11.odwiedziło nas: